Beework Bilgi Teknolojileri; yazılım, bilişim, teknoloji tabanlı ürünler ve hizmetler geliştiren bir bilgi teknolojileri şirketidir.


Beework; topluma artı değer katan projeler, fikirler, sosyal girişimler tasarlar ve üretir. Ürettiği her ürüne ve hizmet verdiği her müşteriye değer katan bir anlayış ile hareket eder. Kendisi ve müşterileri için geliştirdiği her ürün, bilgi ve hizmeti; dolaylı olarak topluma hizmet edecek bir araç olarak tahayyül eder.

Sektörde 4. Yıl

Geride bıraktığımız 4 yılda iyi insanlar tanımış, güzel işler yapmışız.

104 Müşteri 152 Teslim Edilen Proje

Müşterilerimize ait bilgi teknolojileri alanında tamamlanan proje sayısı.

6 Alt Marka

Beework Bilgi Teknolojileri, geride bıraktığı 4 yılda, ar-ge süreçlerinin tamamladığı 6 projeyi markalandırarak hayata geçirdi.

7 Ar-Ge Projesi

BeeLabs'da 7 projenin ar-ge süreçleri devam ediyor.

 • UZAY - TEKNOLOJİ - EĞİTİM


  Rasat, hızla gelişen teknoloji çağında çocukların ve gençlerin; uzay bilimlerine ilgisini arttırmak, geleceğin önemli konu başlıklarından biri olacak uzay endüstrisi ile tanıştırmak, ülkemizin uzay çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla, Beework Bilgi Teknolojileri alt markası olarak kurulmuştur.

 • MİLLİ KAHRAMANLAR - MİLLİ OYUNCAKLAR


  Günümüzde isimleri az - çok bilinen veya tamamen unutulmış milli ve mahalli tüm kahramanlarımızın yeni nesillere tanıtımı konusunda gerekli süreçleri yönetmek işin kurulan TURKCO, gelecek nesillere miras bırakılacak bir değerler bütünü üretmek üzere çalışmaktadır. TURKCO'nun ilk çalışmalarından biri olan 500 yıllık tarihe sahip Eyüp Oyuncaklarının ihyasını misyon edinen Geleneksel Eyüp Oyuncakçısı hayata geçirdik. Ülkemizin oyuncak üretiminin miladı kabul edilen Eyüp Oyuncakçılığını ve Eyüp Oyuncak Geleneğini yeni nesillere tanıtmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 • MÜTEŞEBBİS'İN DOSTU


  Bu ülkenin müteşebbisine destek verecek, doğru bir başlangıç için online eğitimler ve danışmanlıklar sunacak, ihtiyacı olduğu her noktada anlık hizmet alabileceği ve benzer tecrübelerden istifade edebileceği bir online hizmet noktasıdır.

 • MALATYA'NIN DÖRT DÖRTLÜK PORTALI


  Geçmiş ile gelecek arasında köprü vazifesi görmenin dijital yolu arşiv niteliğinde portallar kurmaktan geçmektedir. Bu amaçla bizlerde dört dörtlük memleket Malatya için arşiv niteliğinde bir projeyi hayata geçirdik ve hedik.org'u yaptık. Biz Beework olarak bize düşeni yerine getirdik, gerisi Malatyalıların :)

Ekibimiz


Beework kovanında arı gibi çalışan ekibimiz.

Hakan MEMUR

CEO

Yavuz Selim YORULMAZ

Manager

Fatih YILMAZ

Web Developer

Fatih YAVUZTÜRK

Software Engineer

İsmet AKINCI

Proje ve 3d Modelleme Uzmanı

Servan Yalçın

Grafik - Video

Furkan Ocak

Web & Grafik Tasarım

Yunus Emre Gürdoğan

Stajyer

BEEWORK

+90 850 733 7 220 / info@beework.com.tr