Beework Bilgi Teknolojileri; yazılım, bilişim, teknoloji, eğitim ve eğlence tabanlı ürünler ve hizmetler geliştiren bir bilgi teknolojileri şirketidir.


Beework; topluma artı değer katan projeler, fikirler, sosyal girişimler tasarlar ve üretir. Ürettiği her ürüne ve hizmet verdiği her müşteriye değer katan bir anlayış ile hareket eder. Kendisi ve müşterileri için geliştirdiği her ürün, bilgi ve hizmeti; dolaylı olarak topluma hizmet edecek bir araç olarak tahayyül eder.

Sektörde 5. Yıl

Geride bıraktığımız 5 yılda iyi insanlar tanımış, güzel işler yapmışız.

104 Müşteri 152 Teslim Edilen Proje

Müşterilerimize ait bilgi teknolojileri alanında tamamlanan proje sayısı.

6 Alt Marka

Beework Bilgi Teknolojileri, geride bıraktığı 4 yılda, ar-ge süreçlerinin tamamladığı 6 projeyi markalandırarak hayata geçirdi.

7 Ar-Ge Projesi

BeeLabs'da 7 projenin ar-ge süreçleri devam ediyor.

 • MALATYA'NIN DÖRT DÖRTLÜK PORTALI


  Geçmiş ile gelecek arasında köprü vazifesi görmenin dijital yolu arşiv niteliğinde portallar kurmaktan geçmektedir. Bu amaçla bizlerde dört dörtlük memleket Malatya için arşiv niteliğinde bir projeyi hayata geçirdik ve hedik.org'u yaptık. Biz Beework olarak bize düşeni yerine getirdik, gerisi Malatyalıların :)

 • META - Manyetik Eğitim Araçları


  Eğiitm alanında yenilikçi yaklaşımlar ve farklı çözümler üretmek, sürdürülebilir ürünler ile etkileşimi yüksek mayeryaller sunmak için çalışmalarını yürüten markamızdır. 

 • WATTSU - Yeni nesil kombi teknolojisi


  Yeni nesil kombi teknolojisini olan Start-Stop Teknolojini üzerinde taşıyan Wattsu Kombi ve Wattsu WT1 Kombi Tasarruf kiti ile doğaya salınan sıcak hava miktarı ciddi oranda düşürülürken, kullanıcı hem doğalgaz hemde elektrikten tasarruf sağlanmaktadır. Yaklaşık 50 ye yakın ülkede patent sürecini tamamlayan Wattsu, Türkiye'nin kitlesel fonlama markası Arıkovanı'nda fonlanmış, İTÜ Çekirdek programına kabul edilmiş, İTÜ Nova tarafından desteklenen bir projedir. 

 • TOYİSTAN; Oyun, Oyuncak ve Eğlence


  Her çocuğun en doğal hakkı olan “oyuncaklarla oynamak” fikriyle yola çıktık. Oyuncağın; çocuğa sağlıklı bir arkadaş, iyi bir öğretici, değerli bir hediye, hayal aleminde bir renk olması istiyoruz. Bu amaçla oyunlar, oyuncaklar, oyun alanları, çocuk aktiviteleri, çocuklar için mekanlar tasarlıyor, üretiyor ve çocuklarla buluşturuyoruz.

Çalışanlarımız


Beework kovanında arı gibi çalışan ekibimiz.

Hakan MEMUR

CEO

Yavuz Selim YORULMAZ

Manager

İsmet AKINCI

Proje ve 3d Modelleme Uzmanı

Fatih YAVUZTÜRK

Software Engineer

Ahmet Memur

İçerik Yöneticisi

BEEWORK

+90 850 733 7 220 / info@beework.com.tr